Powrót do: Usługi

Proparty.eu - najem atrakcji na eventy


wynajem atrakcji dmuchanych
Przygotowując imprezę dla dzieci lub ewentualnie piknik firmowy warto zatroszczyć się o odpowiednie atrakcje, które są w stanie być skierowane zarówno do najmłodszych i ich rodziców. Niestety kupno kosztownych urządzeń animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych lub też innych sprzętów jedynie dla jednej imprezy jest po prostu niedochodowy - o wiele poprawniejszym rozwiązaniem jest wynajęcie oprzyrządowania wraz z obsługą, która zadba o pracę sprzętów, przywiezie je na miejsce, rozmieści oraz po zakończonej imprezie - zajmie się ich złożeniem oraz zabraniem. Taką ofertę przygotowała firma proparty.eu, która od ponad 10 lat oferuje przeróżnego rodzaju atrakcje na eventy.
Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki oraz wiele więcej. Oferta dotyczy urządzeń, które mogą zagwarantować zabawę dzieciom i postaciom dorosłym. Firma proparty.eu współdziała z agencjami eventowymi oraz prywatnymi organizatorami imprez dla maluchów. Z oferty korzystają również firmy, które poszukują atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Oprócz zabawy, urządzenia gwarantują też idealne narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania zdolności przywódczych czy organizacji pracy - jest to idealny sposób, aby zapewnić pracownikom ćwiczenia na najwyższym, rozrywkowym poziomie.
Zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące imprezy, fundacje, urzędy miast oraz wszystkie inne osoby, które pragną, by uroczystość była bajeczna oraz obfitowała kapitalną zabawę. Przygotujemy propozycję, dopasujemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas oraz miejsce najmu ustalamy odpowiednio wcześniej, zastrzegając termin), rozstawimy oraz zatroszczymy się o to, aby atrakcja była sprawna podczas trwania uroczystości, a po zakończonej zabawie - zajmiemy się złożeniem oraz odebraniem wyposażenia. Z powodzeniem obsługujemy pikniki rodzinne, imprezy dla dzieci a także firmowe eventy - z nami i naszymi atrakcjami animacyjnymi każda impreza będzie udana!
Po znacznie więcej informacji odnośnie posiadanych atrakcji a również cennik i dostępność terminów zapraszamy na stronę proparty.eu lub ewentualnie do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.KOMENTARZE:

Brak komentarzy