piątek, 3 grudnia, 2021
Motoryzacja

Czemu warto przyjechać do naszego warsztatu?

Jesteśmy profesjonalnym zakładem mechaniki samochodowej. Funkcjonujemy na obszarze Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego oraz Milanówka. Spełniamy wyczekiwania nawet w najwyższym stopniu wymagających kierowców, gwarantując im specjalistyczną wiedzę oraz fachową obsługę. Do każdego kontrahenta przystępujemy w sposób indywidualny. Przystosowujemy wykonywane czynności do jego żądań oraz potrzeb.

Nasz przygotowany zakres usług obejmuje:
•    chiptuning samochodów,
•    serwis filtrów DPF, FAP i EGR,
•    tuning,
•    całkowitą diagnostykę komputerową,
•    lakiernictwo,
•    blacharstwo.

Stworzony przez nas zespół tworzy wykwalifikowana i profesjonalna kadra. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Rozporządzamy wyłącznie sprawdzonym oraz niezawodnym sprzętem, wykorzystując najświeższe zdobycze techniki. Prowadzimy warsztat samochodowy, gdzie dogodne ceny idą w parze z najwyższą jakością wykonywanych usług. Jakiekolwiek zamówienie realizujemy terminowo oraz z najwyższą starannością. Dołącz do gigantycznego grona naszych zaspokojonych kontrahentów. Z naszą najlepszą ofertą masz prawo zapoznać się na domenie https://synektune.pl.

Chiptuning samochodów – na czym polega tuning?
W ramach naszej klarownej bogatej oferty wykonujemy całościowy chiptuning samochodów. Z tej usługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych kierowców, którzy dostrzegli większy komfort prowadzenia swojego pojazdu, bardziej ekonomiczną jazdę i pokaźniejsze oszczędności paliwa, a też ograniczone zużycie auta. Celem zabiegu jest albowiem elektroniczne podwyższenie mocy silnika, a w konsekwencji zatroszczenie się o bezpieczeństwo i radość prowadzenia pojazdu.
Chiptuning samochodów wykonujemy z zachowaniem najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Naszym obowiązkiem jest wydobyć z pojazdu cały jego potencjał i możliwości. Powiększamy moc samochodu oraz moment obrotowy, równolegle dosadnie ograniczając poziom spalania paliwa. Przed realizacją usługi odbywamy konsultację z konsumentem, aby poznać jego preferencje w tym zakresie. Kierowcy mają pełne przekonanie, iż nie narażamy silnika na nadmierny wysiłek, jaki zdołałby spowodować jego uszkodzenie. Kierowca może w następstwie tego cieszyć się sprawnie pracującym samochodem oraz znaczącymi oszczędnościami na stacji benzynowej.

Kto powinien skorzystać z naszej usługi Dpf Serwis?
Jedną z na ogół wybieranych przez naszych klientów usług jest czyszczenie filtra DPF. Serwis tych szczegółów pojazdu ma na celu zwiększyć jego efektowność oraz zmniejszyć zużycie paliwa. Dokładamy wszelkich starań, żeby kierowcy, jacy wybierają stworzony przez nas warsztat mechaniki samochodowej, cieszyli się ekonomiczną jazdą oraz większymi oszczędnościami w domowym budżecie. Jest to rozwiązanie dla osób, które pragną w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w ich aucie.
Wizyta w naszym zakładzie jest nieodzowna, jeśli na desce rozdzielczej pojazdu kierujący dojrzy świecącą się kontrolkę filtra cząstek DPF. Jest to sygnał, że niezbędna jest regeneracja filtra DPF. Serwis tej części przebiega zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Stosujemy przetestowane metody, jakie nie powodują dodatkowych defektów pojazdu.