piątek, 3 grudnia, 2021
Rodzina

Dom seniora Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

Rezydencja Milanówek to dom seniora inny aniżeli wszelkie. Został zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, minimalny nawet niuans tego miejsca to nie kwestia przypadku, a przemyślanych decyzji. Skonstruowaliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy znajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, doświadczona załoga pomoże przejść przez ten zagmatwany etap rozłąki oraz zmiany miejsca zamieszkania. Życzliwość i empatia, z którą jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do możliwości seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą ustawienia własnych mebli. Można także skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – z jakiej przyczyny warto nam zaufać?

Miejsce to całkowicie pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie tylko doskonali, asertywni, pomocni opiekunowie, lecz także wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy oraz pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do współczesnego, profesjonalnego sprzętu medycznego, a też prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej wigoru oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez profesjonalistów, a dyrektor kuchni dba, by posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki koronne, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem i opieką gwarantujemy również przeróżne atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesień życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak znacząca jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia manualne, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – dlaczego nie! Jesteśmy tutaj, żeby spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, aby ten ostatni etap ziemskiej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym oraz interesującym. To miejsce jest drugim domem dla seniorów, a w domu nie powinno być przeszkód. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w beztroskiej, spokojnej okolicy, otoczona ślicznym parkiem z dojściem do ławeczek, na których wolno odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Kolosalna powierzchnia budynku zagwarantuje prywatność w czasie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek dzięki zaangażowaniu oraz przychylności opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem pragnień lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala oraz punktów sprzedaży oraz punktów usługowych.

Więcej na https://rezydencja-milanowek.pl