piątek, 3 grudnia, 2021
Motoryzacja

Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

 Proponujemy usługę wynajmu aut osobowych dla wszystkich, którzy cenią sobie fachową obsługę, komfortową i bezpieczną jazdę i nowoczesne oraz niezawodne modele samochodów. Funkcjonujemy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a także Nowego Sącza. Dla naszych kontrahentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem i doradztwem. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dyscyplinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny opisującej nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy oraz posiadają właściwe pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych klientów, zarówno indywidualnych, jak i prywatnych firm. Cenią sobie naszą sprawną obsługę, formalności ograniczone do absolutnego minimum i pomocnicze promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź też Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić wymagania nawet naszych w najwyższym stopniu wymagających konsumentów. Wobec tego również przygotowaliśmy dużą propozycję w interesujących cenach. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej carsprint.pl.

Do kogo kierujemy naszą ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka proponuje możliwość wynajmu pojazdów, zarówno osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego konsumenta przystępujemy w sposób indywidualny, dostosowując propozycję do jego oczekiwań, wymogów oraz preferencji.

Nasza wypożyczalnia pojazdów umożliwia najem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze można pożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy działające technicznie samochody, możliwość dodania fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a także stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi kontrahenci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem i czystym i porządnym autem.

Cena wynajmu wozu nie zależy od ilości przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wkracza ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla kompletnego komfortu i satysfakcji naszych klientów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Oferujemy konkurencyjne i bardzo przystępne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru dużo pierwszorzędnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych klientów interesującą oraz wszechstronną ofertę wynajmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego i podkarpackiego. Mamy znaczne doświadczenie w branży oraz nieustannie podnosimy własne kwalifikacje. Naszym celem jest całkowite zadowolenie i satysfakcja konsumentów. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z największą starannością.

To naturalnie dzięki nam nasi kontrahenci są w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub ewentualnie pozyskać bezzwłoczną pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko i umożliwiamy dojazd na konferencję służbową bądź też wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z opisującą nas propozycją oraz skorzystania z usługi wynajmu samochodu.